X
xxx
koç

KOC

BOGA

iKiZLER

YENGEC

ASLAN

BASAK

TERAZi

AKREP

YAY

OGLAK

KOVA

BALIK

  

 

 

 

> AGACFALI
>  BAKLA FALI
> ÇiÇEK FALI
> ÇiZGi FALI
> GöZFALI
>  ELFALI
> iSKAMBiL FALI
> KAHVE FALI
> RENK FALI
> TAROT
> iHTiLACNAME
> ZAR FALI
TAROT kartlarının anlamları- Tılsım Serisi

Tılsım Serisi

TILSIM ASI

 
Önünüze çikan firsatlarin degerini çok iyi bildiginizi ve olanaklardan yararlamak için elinizden gelen her seyi yapmaya hazir oldugunuzu gösterin. Sizi mutluluga ulastiracak derin bir iliskiye gireceginizi müjdeler. Kimseden yardim beklemeyin. Degerlendirmelerinizi kendiniz yapin.
TILSIM KRALIÇESI

 
Elinizi attiginiz her sey ters gidiyor. Bu da sizi gerginlestiriyor. Yasadiginiz ask hizini yitirmis ve monotonlasmis durumda. Yasadiginiz olaylar bunda oldukça etkili. Üreticiliginiz durmus ve iliskiniz üzerinde baski yapiyor. Bununla beraberinde gelen maddi sikintilar yasaminiza negatif boyutlar yüklemis durumda. Tüm bunlara ragmen kisa bir süre sonra bunlari asacak ve eski mutlulugunuza döneceksiniz.
TILSIM KRALI

 
Isteklerinize ulasmak için önünüze çikan firsatlari degerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayip kararlilikla planlarinizi uygulamaya baslatabilirsiniz. Moralinizin yükselecegi ve kendinize olan güvenin artacagi bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canli bir iliskiyi haber verir. Sizi doyuma olusturacak samimi bir iliskiyi var olan iliskinizi ise gelistireceginize isaret eder. Asiri heyecaniniz ise zaman zaman tartismalara neden olabilir.
TILSIM sÖVALYESI

 
Yaptiginiz islerden memnun degilsiniz. Tüm olanlari degistirmek istiyorsunuz. Bir süre sabirli olun.Yapmak istediginiz is degisikligi için dogru zamanda degilsiniz. Artik olanlari birakip olacaklara bakmali ve ona göre stratejiler gelistirmelisiniz.
TILSIM PRENSI

 
Eger güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulasabilirsiniz. Karamsarliktan kurtulup, zorluklarin ötesine bakmalisiniz.
TILSIM ONLUSU

 
Partnerinizle beraberliginiz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafindan onaylanmiyor. Hareketleriniz sürekli kontrol altinda ve izleniyor. Bu konuda dikkatli olmaniz gerekiyor. Harcamalariniza dikkat etmelisiniz. Parasal yönden sikintiya girebilirsiniz.
TILSIM DOKUZLUSU

 
Parasal açidan sikintili ve zor günler geçireceksiniz. Size verilen tavsiyeleri önemsememeyi ve tutarsiz davranislarinizi ne yazik ki pahali ödeyeceksiniz. Artik hayatinizi bir plan ve programa oturtmalisiniz. Zor günlerin hakkindan ancak böyle gelebilirsiniz.
TILSIM SEKIZLISI

 
Hedefleriniz çok uzun vadede gerçeklesebilecek. Bunun bilincinde olmak size ve islerinize istikrar kazandiracaktir. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artiracaktir. Parasal olarak da rahatlayacaginiz bir dönemdesiniz.
TILSIM YEDILISI

 
Sizi maddi kayiplar bekliyor. Emeginizin karsiligini alamamakla karsi karsiyasiniz. Bu durumun yaratacagi olumsuzluk sagliginizi etkileyebilir.
TILSIM ALTILISI

 
Sabrinizi dogru zamanda gösterdiniz. Ancak asiliginizi göstermenin zamani geldi. Sade, cömert ve yardimsever davranin. Gerektiginde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçinmayin. Size bu yardimlarinizin karsiligini ödeyecektirler.
TILSIM BEsLISI

 
Size vaat edilenler gerçeklesmiyor. Adaletsizlikle karsi karsiyasiniz. Sakin olmalisinz. Zaman içinde sakinliginizin yardimiyla olaylarin seyrinin degisecegini göreceksiniz.
TILSIM DÖRTLÜSÜ

 
Parasal olarak rahatlayacaginiz bir döneme gireceksiniz. Hirsiniz, bu rahatlamayla beraber artacak. Kazanmak size yetmeyecek ama unutmayin bu da sizi fazlasiyla yipratacaktir.
TILSIM ÜÇLÜSÜ

 
Isteklerinizin size yeni bir tecrübe alanina, hatta yasam dönemine götürecek bir yol açacaginin farkina varin. Engelleri kolaylikla atlayip, sizi zenginlestirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adim atmanizi saglayacak.
TILSIM IKILISI
Yeni risklere gireceksiniz. Ancak bu sizi korkutmasin. Eger kararsizliklar yasarsaniz bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atilmadan önce iyi düsünmelisiniz.


 
Site içi arama   
 
 

Linkler, sitenin sadece bir bölümüdür

Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumlari sitesi. H © Copyright 2001 - 2011 Tüm Haklari Saklidir.

Sectik.com|kommik.com| nokiafunclup.com | saglikicinyaz.com