X
xxx
koç

KOC

BOGA

iKiZLER

YENGEC

ASLAN

BASAK

TERAZi

AKREP

YAY

OGLAK

KOVA

BALIK

  

 

 

 

> AGACFALI
>  BAKLA FALI
> ÇiÇEK FALI
> ÇiZGi FALI
> GöZFALI
>  ELFALI
> iSKAMBiL FALI
> KAHVE FALI
> RENK FALI
> TAROT
> iHTiLACNAME
> ZAR FALI
TAROT kartlarının anlamları - Kupa serisi

Kupa serisi

KUPA ASI

 
Baskalarinin etkisinde kalarak yasaminiza yön veriyorsunuz. Kendi duygularinizla hareket etmeyip baskalarinin kendi yasamlari için aldigi kararlari uyguluyorsunuz. Duygusal paylasimlarinizda oldukça bencil davraniyorsunuz. Bu da duygusal yakinlik hissetiginiz kisiyi kaybetmenize neden olabilir.
KUPA KRALIÇESI

 
Kendi dünyaniza çekilip kendinizi dis dünyaya kapattiniz. Kendinizi kesfe çiktiniz. Kendinizi tanimak ve neler istediginize karar vermek sizi rahatlatacak. Degisimden sizin kadar çevreniz de memnun olacaktir.
KUPA KRALI

 
Bugünlerde kendinizi oldukça romantik buluyorsunuz. Duygularinizi baskalariyla kolayca paylasiyorsunuz. Derin ve duygusal hayallere kendinizi kaptirmis durumdasiniz. Doga üstü güçlerinizin farkina varip bunlari yasaminiza geçirebilirsiniz. Meslek degisimine ise olumlu baktiginiz bir dönemdesiniz.
KUPA SÖVALYE

 
Dingin, mutluluk dolu ve sakin bir yasam tarziniz var. Fakat hassasiyetiniz ve kolay alinganliginiz sizi hayal kirikligina ugratiyor. Inandiklarinizin pesinden gitmekten vazgeçmemelisiniz.
KUPA PRENSI

 
Kendi kendinize yarattiginiz hayal dünyasinda yasiyorsunuz. Kendinize yarattiginiz bu dünyada sadece siz varsiniz ve bu da arkadaslarinizla iletisiminizi koparabilir. Gerçek yasamdan uzaklasma isteginiz yeteneklerinizi köreltebilir ve sizi tembellestirir.
KUPA ONLUSU

 
Yasaminizdaki olumlu gelismeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarinizin gerçeklesmesini beklemeyin. Mesleki kariyerinizde yükseleceginiz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sagduyunuza kulak verin.
KUPA DOKUZLU

 
Bu kart size sans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdigi mutlululugu ve huzuru anlatir. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir askin belirtisi, hatta aileye katilacak bir bebegin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Dogru yolu, içgüdülerinizin rehberligi sayesinde bulubilirsiniz.
KUPA YEDILISI

 
Hayalperestliginizi bir kenara birakmalisiniz. Çünkü ayaklariniz yere basmiyor. Artik gerçek yasama dönme zamani geldi. Isteklerinizi gerçek bir zemin üzerine oturtun. Sorumluluklarinizi unutmamalisiniz.
KUPA ALTILISI

 
Geçmis yasantiniza bakip eski günlerinizi yad edeceksiniz. Geçmise yaptiginiz yolculuk, yapmak istedikleriniz için size ilham verecek ve sizi harekete geçirecektir. Eger bugünden kaçmak için geçmise daliyorsaniz dikkatli olmalisinz. Aksi taktirde kimse özlemlerinizi ve isteklerinizi algilamaz. Yasadiginiz masalimsi ask ise çok geride kaldi. Artik gerçege dönmenin zamani geldi.
KUPA BESLISI

 
Kendinizi çok yalniz hissediyorsunuz. Her seyi yitirdiginizi zannediyorsunuz ama arkaniza dönüp bakmalisiniz. Kendinizi bir an önce toplayip yeni baslangiçlar yapabileceginizi göreceksiniz.
KUPA DÖRTLÜSÜ

 
Yasam tarzinizi gözden geçirmelisiniz. Yasaminizdaki tutarsizliklar sadece ailenizi degil tüm çevrenizi ve iliskilerinizi etkiliyor. Isteksiz ve keyifsiz tutumunuzdan çikmalisiniz. Basarilariniza güveniyorsunuz ama yeni basarilar olmazsa eskiler degerini kaybedebilir.
KUPA ÜÇLÜSÜ

 
Duygusal yasaminizi noktaliyorsunuz. Kendinizi mutsuz ve yalniz hissediyorsunuz. Iliskinizin yürümesi ise imkansiz. Iliskinizin bozulmasina bir üçüncü kisi neden. Aldatilmayi kaldiramiyorsunuz. Size yapilan saygisizligin farkinda olmaniz pozitif düsünebildiginize isarettir. Ancak sizden hoslanan birinin varligi da yeni bir iliskinin temellerini atabilir.
KUPA IKILISI

 
Kupa ikilisi yeni, sempatik bir tanismanin habercisidir. Sevgi dolu bir alis verisin gerçeklesecegi ortamlara gireceksiniz. Bu karsilasma sizi barisa aska, veya flörte, çok sevimli insan topluluguna ya da bir is arkadasi çevresine götürebilir.


 
Site içi arama   
 
 

Linkler, sitenin sadece bir bölümüdür

Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumlari sitesi. H © Copyright 2001 - 2011 Tüm Haklari Saklidir.

Sectik.com|kommik.com| nokiafunclup.com | saglikicinyaz.com