X
xxx
koç

KOC

BOGA

iKiZLER

YENGEC

ASLAN

BASAK

TERAZi

AKREP

YAY

OGLAK

KOVA

BALIK

  

 

 

 

> AGACFALI
>  BAKLA FALI
> ÇiÇEK FALI
> ÇiZGi FALI
> GöZFALI
>  ELFALI
> iSKAMBiL FALI
> KAHVE FALI
> RENK FALI
> TAROT
> iHTiLACNAME
> ZAR FALI
TAROT kartlarının anlamları - Kılıç Serisi

Kılıç Serisi

KILIÇ ASI

 
Kesin ve net bir karara varabilmek için konuyu iyi düsünmeniz gerekiyor. Konuya hakim olmaniz sizin yarariniza olacaktir. Iyi düsünülmüs bir karari yürürlüge sokacaksiniz. Analiz ve sentezlerle kendinizi karmasikliktan kurtarabilirsiniz. Iliskinizdeki problemleri partnerinizle tartismalisiniz.
KILIÇ KRALIÇESI

 
Hayatin tadini çikariyorsunuz. Iliskinizde ise unutulmaz anlar yasayacaksiniz. Içten ve canli duygulariniz partnerinizle olan yakinliginizi artiracak. Yaraticiliginiz had safhada. Kendinizden ve yasaminizdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek.
KILIÇ KRALI

 
Kuracaginiz yeni diyaloglar sayesinde yalnizliginiz bitebilir. Yeni arkadasliklar gelistirebilirsiniz. Bu kart size esprili bazen de çeliskileriyle hayati anlatiyor. Bu kart ayni zamanda size ikiyüzlülük özelligini de yüklüyor. Bunun yani sira zorluklara karsi dayaniksizliginiz da ortaya çikiyor. Aldiginiz kararlari partnerinizle paylasmaniz çok güzel. Ancak duygularinizi kendinize saklamaktan da vazgeçmelisiniz.
KILIÇ SOVALYESI

 
Nüfuzunuzu ihtiyaciniz oldugu alanlarda kullanmalisiniz. Spora olan yatkinliginiz bu alanda basarilar elde etmenizi saglayabilir. Tartismalarda siddetten uzak durmalisiniz. Daha akilci bir yol seçerek zekanizla problemleri çözebilirsiniz.
KILIÇ PRENSI

 
Sezgileriniz güçlü ve olaylari daha net algilayacaginiz bir dönemdesiniz. Geleceginiz için planlar yapmalisiniz. Yalnizsiniz ama iliskinizin eksikligini kisa bir süre sonra unutacaksiniz. Aski aramaniza gerek yok. O sizi bulacaktir.
KILIÇ ONLUSU

 
Kendinizi hayallere kaptirip yerine getirilmeyen sözlerin, yalanlarin, gerçeklesmeyen beklentilerin yarattigi düs kirikligi sizi depresyona sokabilir. Istek ve beklentileriniz içinden daha gerçekçi olanlari seçin ve yalniz bunlar üzerinde yogunlasin. Gerçeklerle yüzlesmek partnerinizle sert tartismalar içine girebileceginizi gösteriyor.
KILIÇ DOKUZLUSU

 
Kayiplar yasayacaginiz bir döneme giriyorsunuz. Problem ve güçlüklere dayanma azmini göstermelisiniz. Zamanla bunlari çözüme kavusturacaksiniz. Bu olaylar kendinize olan sayginizi kaybettirmesin. Psikolojik olarak kötü etkilenebilirsiniz. Profesyonel yardim almaktan çekinmeyin.
KILIÇ SEKIZLI

 
Kisa bir süre önce yasadiginz ayrilik hala sizi üzüyor. Ancak hayat hala devam ediyor ve güzel günler sizi bekliyor. Artik özgürsünüz. Istediklerinizi yaparak hayatinizi renklendirebilirsiniz.
KILIÇ YEDILISI

 
Basardiginiz isler karsisinda fazlasiyla takdir alacaksiniz. Bu sizi simartmasin. Yeteneklisiniz ve aldiginz isleri basariyla sonlandiriyorsunuz. Ve olumlu kisilik yapiniz ve tavirlariniz sizi aranilan biri haline getiriyor.
KILIÇ ALTILI

 
Düsüncelerinizi yeniden gözden geçirin. Eski bakis açinizdan arinin. Artik harekete geçmenin zamani geldi. Gizli kalmis bir takim degerlerinizi görmeniz sizi mutlu edecek ve sizi karsi kiyiya tasiyacaktir. Kendinizle oyun oyanayin. Ve kendinize "nasil?" ve "neler olurdu?" sorularini sorun. Korkmadan yeni kesiflere çikacaksiniz, bu da sizi sasirtacaktir. Ihtiyaç duydugunuz destegi kendinize en yakin hissetiginiz kisiden alacaksiniz.
KILIÇ BEsLISI
Is çevrenizden olan kisilerle tartismalara girebilirsiniz. Bu kisiler, sizin basarinizi kiskanan kisiler olabilir. Biraz daha dikkatli oldugunuzda bunlarin kim oldugunu kolayca anlayabilirsiniz. Önemsemenizde yarar var.
KILIÇ DÖRTLÜSÜ

 
Biraz dinlenmeye ihtiyaciniz var. Kendinizi sikintili ve depresif hissediyorsunuz. Fakat bu geçici bir durum. Bu süre içinde düsünüp dogru kararlar alarak sikintilarinizdan kurtulabilirsiniz. Bu süreyi degerlendirmeniz sizin yarariniza olacaktir.
KILIÇ ÜÇLÜSÜ

 
Ayrilik kartidir. Iliskinizin bitis sürecine girdigini gösterir. Size çok aci verecek bu ayrilik. Kendinizi toparlamak için zamana ihtiyaciniz olacak.
KILIÇ IKILISI

 
Karar asamasindasiniz. Seçim yapmak sizi zorlayabilir. Vereceginiz kararlari iyice düsünmelisiniz.


 
Site içi arama   
 
 

Linkler, sitenin sadece bir bölümüdür

Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumlari sitesi. H © Copyright 2001 - 2011 Tüm Haklari Saklidir.

Sectik.com|kommik.com| nokiafunclup.com | saglikicinyaz.com