X
xxx
 
koç

KOC

BOGA

iKiZLER

YENGEC

ASLAN

BASAK

TERAZi

AKREP

YAY

OGLAK

KOVA

BALIK

  

 

 

 

KOÇ BURCU
KOÇ KADINIKOÇ ERKEGi
.......
Analizi
Künyesi
Ugurları
Ünlüleri
Yükseleni
Para Analizi
Para Tablosu
Erkeği
Kadını
Sex Analizi
Uyum Tablosu

KOÇ ERKEK

KOC BURCUNDA DOGAN ERKEK ZOR BIR INSANDIR. ONU ANCAK

TEPEDEN TIRNAGA ''DISI'' OLAN BIR KADIN ETKILEYEBILIR.

Enerjik bir yapisi vardir. Macerayi seven, savasci ve oncudur. Cok cana yakindir.

Sevdiginin pohpohlamasini ister. Spora duskun olur. Askin yeri buyuktur.

Orada telefonla konuşan o yaratık nedir elektrik yüklü bir dinamo mu? Alev alev yanan bir meşale mi? Bir kuş mu? Bir patlama mı? Yoksa Süpermen mi? Eh, hepsi de olabilir. O bir Koç erkeğidir ve bunların hepsine oldukça yakındır. Yeter ki siz ne aradığınızı bilin. Heyecan mı; Koç erkeği bunu size bol bol sağlayacaktır, hem de kıvılcımı hemen hemen hiç karartmadan. Yok eğer, sakin bir aşkın güvenliğini ve mutluluğunu arıyorsanız, yanlış telefon kabinindesiniz demektir.

Koç bir dakika sizi ateşli bir ihtirasla sararken, ikinci dakikada bir kutup ayısı kadar buz kesilebilir. O'na hakaret edin ya da ilgisini kaybedin - biri veya her ikisi de olabilir - o sıcak, heyecanlı Merih' linin ânında buz gibi soğuduğunu göreceksiniz. O'nu tekrar tutuşturmak için en baştan, Perde Bir, Sahne Bir' den başlamak gerekecektir.

Koç erkekleri kendilerine has fikirler ve yaratıcı enerjiyle coşup taşarlar. O'na ayak uydurmak yorucu olabilir, ama ayak uydursanız iyi olur. Hiç olmazsa kafaca.. Koç'un sümüklü böcekleri arkada bırakmak ve bir daha dönüp bakmamak gibi bir huyu vardır. O belki ilkbahardan bile daha genç görünecek ve öyle davranacaktır; bu da çok hoş bir şeydir. Ama O' nün bu genç havası olgunluk çağına erişinceye kadar bütün zihinsel ve duygusal davranışlarına yansıyabilir; olgunluk çağma da pek erken yaşlarda erişmez. Koç erkeği ağır kanlılara sabır gösteremez, cesur ve cüretlidir, her zaman başkalarından öndedir, hatta bazan kendisinden de öndedir. O bir cömertlik simgesi olabilir; zamanını, parasını, sempatisini ve araba dolusu eşyalarını mutlulukla yabancılara verebilir. Ama aynı zamanda insanı çileden çıkaracak kadar hoşgörüsüz, düşüncesiz, bencil ve sürekli olarak isteyen bir insan da olabilir; özellikle istekleri geciktirildiği ya da olumsuz kişilerle bir arada olmak zorunda kaldığı zaman...

Aşka gelince, Koç'un hiç düşünmeden, çekinmeden yaptığı davranışlar gerçekten şaşırtıcıdır. Bir gönül ilişkisine atıldığı zaman, bunun, belki Romeo ve Juliet dışında.dünyada şimdiye kadar hiçbir çiftin bilmediği kadar gerçek bir aşk olduğundan emindir. Bu aşk ortasından bölündüğü zaman da, parçalarını toplayarak ve düşünebildiği her açısını yeniden deneyerek ölen aşkını kurtarmaya çalışır. Şayet tamir edilemeyecek durumdaysa, yeni bir Jüliet'le herşeye yeniden başlar, ve sanki herşeye ilk kez başlıyormuş gibidir, Böyle kaç romantik hataya düşerse düşsün, Koç gerçek aşkını ve ruhunun kadınını bundan sonraki rüyada bulacağından emindir. Karşısındaki bir Akrep burcu kadını olmadıkça, Koç erkeği herhangi bir kadının isteyebileceği bütün ihtirasa sahiptir. Çok idealisttir ve duygusallığa yatkındır.Bir ilişkide mümkün olan bütün acıları, iç geçirmeleri, kendinden geçmeleri ve şiiri verecektir. Koç bir şeyi yanda bırakamaz. O anda alev alev yanan ilgiye kendisini tamamiyle verir.

Belki daha sakin bir koyunla ilişki kurmuş olabilirsiniz.Sakın bu sizi yanıltmasın. O da Merih'in hakimiyeti altındadır. Hemen çok konuşmaya başlamadı mı? Pek açıkça coşkunluk göstermiyor ve boynuzlarıyla sizi iteklemiyor mu? Evet, böyle birini ben de tanıyorum. Ama, gelin siz benim sözümü dinleyin; O'nun o sert kafasının içini görebilseydiniz, beyninin saniyede yaklaşık ikiyüz frekansla çalıştığını keşfederdiniz. İlk bakışta tipik Merih'li gibi davranmayan böyle birine rastlarsanız, çalıştığı işteki durumunu araştırın. Çok geçmeden bir Koç'la karşı karşıya olduğunuzu anlayacaksınız. Sonra eski kız arkadaşlarına sorun. Herhalde gülüşerek cevap vereceklerdir: " O mu? Utangaç mı? Çekingen mi? Herhalde başka birini kastediyor olmalısınız." Bir süre sonra manzarayı görmeye başlarsınız. O sakin tavırlar ateşli bir kalbi ve sen iş hayatını gizleyen bir maskeden başka birşey değildir. Doğal olarak, eğer patates cipsten ay ışığına, motor gezilerine kadar herşeye ne kadar hevesli olduğunu açıkça gösteren sade, yalın bir Koç' a âşıksanız, işiniz daha kolaydır. Gerçekten âşık olduğu zaman hiçbir başka burç erkeği Koç kadar vicdanlı bir şekilde sadık olamaz. O'nun dürüstlüğü genellikle sizi aldatmasına engel olacaktır, idealizmi de aldatmak istemesini önleyecektir. Durmadan flört değiştirmek, hattâ hafif bir flürtcülük bile Koç'un adeti değildir, kitaplar ne derlerse desinler.Bütün kalbiyle bağlandığı zaman, böyle birşey olamaz. O bir masal kitabı aşkı arar, masal kitabı aşklarında da rastgele aşka ve sekse düşkünlük hiç yoktur. O başka kızlar hep S.G.Ö. dür.( Sen Gelmeden Öncekiler). Gerçekten sık sık dünle ilgili tartışmalara" O, B.Ö. idi"( Bizden Önceydi) diye parlayarak başlayan bir Koç tanıyorum.

Tabii, gelecekte olabilecek şeylere karşı uyanık olmalısınız.Çünkü, bugün size verdiği sözlere olan bağlılığı ne kadar içten ve tam bir sadakatse (ki hiç kuşkusuz kesinlikle doğrudur), şayet O'nun hayallerini sürekli olarak canlı tutmazsanız, çok güçlü olan romantik aşk ihtiyacıyla bir başka kişiye yönelmesi de o kadar mümkündür. Karşılıklı aşkınızın o masalsı tadını kaybetmesine izin verdiğiniz anda, O' da doğru yoldan ayrılabilir. Eğer bunun ne demek olduğunu iyice bilmiyorsanız, söyleyelim; O'na göre, masal kitabı aşkında, öksürüğünü temizlesin diye geceleri göğsüne Viks süren bir kadınla rüya ülkesine gitme yoktur. Masal kitabı aşkında, örneğin, tırnaklarını cilalamak, dişlerinizi beyazlatmak/'sarışınlar daha eğlencelidir" boyasıyla saçlarınızın rengini açmak, güneş yanıklarınızı soymak, tırnaklarınızı törpülemek gibi özel tuvaletinizi veya saatlerce telefonda annenizle tartışmanızı izlemek de yoktur. Nasılsa, O'nun kafasında, bunlar masal kitabındaki prenseslerin davranışları değildir. Ve Tanrı biliyor ya, Jüliet hiçbir zaman ayaklarını yukarıya uzatıp şeker ya da sakız çiğneyerek ve TV izleyerek oturmazdı. O yanınızdayken parfüm sürün, O olmadığı zaman kız arkadaşlarınızla gülüşürsünüz. Sizi gözleriniz açık öperken veya siz horlarken ya da " Tanrı aşkına bırak uyuyayım" diye çirkin bir şekilde bağırırken, kendisini yakışıklı prens olarak hayal etmesi güçtür. Şimdi gerçekten, Uyuyan Güzel uykusundan uyandığı zaman böyle mi davranırdı?! Her sabah, rüyalarınızdan taptaze uyanmış ve O'nun yakışıklı yüzünü bu kadar yakınınızda görmekten heyecanlanmış olarak, onu nemli gözlerle ve nefessiz bir şekilde selamlamaya hazırlanın. Bırakın O da bunu bilsin.

Sevgilileri romantizmi ihmal eden Koç erkekleri önce düş kırıklığına uğrarlar. Sonra öfkelenirler. Daha sonra da horlamayan ve bunun gibi şeyler yapmayan bir prenses aramaya giderler. Koçla ilgili olunca, bu dürüst olmamak anlamına gelmez. O sözünden dönmüş değil. Siz döndünüz. O'nun sizi, en sevdiği şarkıda söylendiği gibi, ay ışığında öten tatlı bir bülbül sanmasına neden oldunuz. Şimdi anlıyor ki, meğer siz çıtırdayıp duran bir sincap, dırdır eden bir kara kargamışınız; bu patırtı O'nu kendi cennetindekî meleklerin şarkılarından ve elinize dokunduğunu her seferinde duyduğu o tatlı çıngırak seslerinden uyandırıyor. Elleriniz böyle kirli kül tablalarıyla doluyken ziller nasıl çalabilir, ve iki gecedir gece yarısından sonraya kadar dışarıda sandalla dolaşıyor diye üz böyle bağırıp dururken meleklerin şarkılarını nasıl duyabilir? ( Sandalla dolaşmıştır, tabii, ama siz kim oluyorsunuz da O'nun her hareketini dikte edebileceğinizi sanıyorsunuz? Evlilik hapisane olmadığı gibi, siz de O'nun gardiyanı değilsiniz -bu O'nun bileceği iştir.)

Eğer siz gözlerinizi nasıl açacağınızı ve O'na nasıl buğulu bakacağınızı ve geri kalanını öğrenirseniz, O da dünya yüzündeki bütün kadınlara aldırmadan, mutlulukla sizin yanınızda kalacaktır. Koç'un fiziksel olarak aynı zamanda bir kadından fazlasına bağlanması hemen hemen hiç olası değildir, ( eğer soyunda ikizler yoksa veya doğum haritasında Venüs etkisi almamışsa,). Bu O'nun sürekli ve tek aşk anlayışına uymaz. Eskisinden ayrılma karan her zaman yenisiyle çok derin bir ilişki kurmadan önce verilir. Bu konuda pek çok uyan alırsınız. Bir Koç erkeği pek nadiren arzu duymadığı halde duyuyormuş gibi davranabilir. Sadece bu bile uygunsuz miktardaki aldatmayı önler. Ayrıca, şimdi O'nu masal kitabının sayfalan arasında nasıl tutacağınızı biliyorsunuz...

Donuk, olumsuz ve çok çekingen olmamaya dikkat edin. O'nu elinizde tutabilmek için, içine biraz Clare Boothe Luce katılmış bir Grace Kelly, Ursula Andress, Marie Dressler, Madam Curie ve Kraliçe Victoria karışımı olmanız gerekir. O'nun idealindeki prensesi bir tek kişi karşılayamaz. Sizin bütün diğer kadınlardan üstün olduğunuza O'nu inandırabilmek için çok akıllıca davranmanız gerekir, ama bir kez bunu başarırsanız, hiç lekesiz bir şekilde size sadık kalacaktır. Gerçekten bunu denemeye değer, çünkü, eğer Koç aşka dikkatsiz atlamışsa, bu yarıştan çıkması da aynı derecede pervasızca olacaktır. O hem idealist, hem de egoisttir; bu da hatâsını kabul etmekten nefret edeceği ve seçtiği aşkın ölebileceği anlamına gelir. Gene de başkalarının olağan saydığı durumları O'nun tahammül edilmez bulacağını hiç aklınızdan çıkarmayın. Ayrıldıktan sonra, O'nu uygun havasında yakalarsanız, aşk ateşini yeni baştan tutuşturabilirsiniz, bu da ancak daha önceki ilişki hiç olmamış gibi davranmanıza bağlıdır. O'nu elde etmek için işi sıkı tutmanız gerekir, çünkü o meydan okumayı sever. Bir anlaşmazlık doğarsa, O'nu affetmeyi kolaylaştırmak için şunu hatırlayın: Herşey, bülbülü ay ışığında ötmekten vazgeçince, öfkelenmesi yüzünden bozuldu, yoksa isteyerek değişiklik aradığı için değil. O'nun dürüst yaradılışı için zina aslında çirkin birşeydir. Gelecek için üzülmeyin. O'nun kalbinin sihirli anahtarı elinizde. Kilitleyin.

Başkalarıyla flört ederek, O'nunla oyun oynamak gibi bir niyetin varsa.-vazgeçin. O'nu ilk aldatmanız, herhalde son aldatmanız olacaktır. Bırakın gerçekten ihanet etmeyi, bir başka erkeğe fısıldamanız veya imâli bir bakışınız bile O'nu kaybetmenize yetebilir. Herşeyde ilk olmakta ısrar eder; ve bahse girebilirsiniz ki, bunun içinde sizin kalbinizdeki ilk erkek olmak da vardır. Koç son derece sahip çıkan ve kıskanan bir insandır. Sadece Aslan erkeği sevdiği kadının kendisini aldatması düşüncesiyle Koç’tan daha çılgınca bir öfkeye kapılabilir. Daha da kötüsü, böyle konularda sizden beklediği körü körüne sadakati size göstermeyecektir. Başka kadınlarla yaptığı heyecanlı konuşmaların masumca olduğunu anlamak zorundasınız, çünkü size yasakladığı bütün sosyal ilişki özgürlüğünü kendisi kullanmak isteyecektir. Merihli aşığınız sizi bir heykelin kaidesine yapıştıracak ve orada kalmanızı bekleyecektir. Sakın ayağınızın baş parmağını oynatmayın. Hattâ sakın bunu istiyormuş gibi görünmeyin.

Koç erkeği doğuştan âsidir. Otoriteye karşı gelmeğe bayılır ve herkesten akıllı doğduğunu sanar. Belki öyledir, ama insanların çoğu bunun yüzlerine vurulmasından hoşlanmazlar. Kendi üstünlüğünü göstermek için o cüretkâr davranışı yüzünden, tekrar tekrar olanca hızıyla yüzünün üstüne düşebilir. Önde olma ihtiyacı ve başkalarım izlemeyi reddetmesi yüzünden, daha güçlü durumda olanlar sık sık O'na alçak gönüllülük dersi vereceklerdir. Böyle zamanlarda siz çok daha öndesiniz, çünkü gururu kırılınca rahatlamak ve güven duymak için size koşacaktır. O zaman, O'nun o kendine güvenen, saldırgan görünüşünün altında bir aşağılık duygusunun yattığını öğreneceksiniz; ne var ki, O bunu kabul etmektense ölmeyi tercih eder. O'nun paramparça olan güvenini müşfik ve tam bir bağlılıkla onaran bir kadın O'nun kalbini sonuna kadar kendine bağlamak için en büyük şansı elde etmiş demektir. O anki düşmanıyla aynı fikirde olmak veya anlaşmazlığın öbür yanını da haklı görmeğe çalışmak gibi bir yanlışı asla yapmayın. O'nun sevdiği şeyi sevmek ve nefret ettiği şeyden nefret etmek zorundasınız. Gerek aşkta, gerekse dostlukta kendi gösterdiği kesin ve sorgusuz sualsiz sadakati sizin de göstermenizi ister. Bu onun yasasıdır. Gereken değeri vermezseniz, kendinize başka bir erkek bulun.

Koç'un yapısında ustalıklı düzenbazlıklar yoktur. Merih erkeğinin bir ilişkiyi kesmeyi aklına koyduğunu anlamak hiç zor değildir. Sesindeki ve davranışındaki buz gibi soğukluk ve can sıkıntısı hiç yanılgı payı bırakmaz, genellikle açık açık söylemesi de buna eklenince, durum kristal berraklığına kavuşur. Öte yandan, yakıcı bir Öfkenin patlayıcı alevi daha az ciddidir; hoşnutsuzluğunun belki de gelip geçici bir ruh hali olduğunu ve aşkın kurtanlabileceğini gösterir. O'nun ateşinden çok buzundan korkmanız için daha çok nedeniniz var.

Koç erkeği oyunu sevmez, Tüm yaklaşımlarında dobradır. Bu, iş hayatında olduğu kadar, aşkta da böyledir. Bir kez âşık olduğunu anlayınca bir saniye kaybetmez, ancak bırakın bunu anlayan O olsun. Aşkınızın karşılıklı olduğundan kesinlikle emin oluncaya kadar O'nun peşine düşmeyin, sık sık telefon etmeyin, gözlerinizde ışıklar pırıldayarak O'na histerinizi belli etmeyin. O'nu kaybetmenin en kestirme yolu ilk adımı sizin atmanızdır. Heryerde olduğu gibi, burada da lider O olacaktır. Öyle olmasına izin vermezseniz, size duyduğu ilgiyi öyle çabuk kaybeder ki, şaşar kalırsınız; aynı zamanda sizi ezer geçer. Bununla birlikte, bir kez de karşılıklı bağlılığınız kesinleşince, pek soğuk ve rastgele davranmayın, yoksa ilgiyi başka yerde arayacaktır. Bir Koç erkeği ile aşk, sıcak ilgiyle uzak ayrılık arasına gerilen bir ip üzerinde yürümeğe benzer. Hiç yolu yok, bir trapez yıldızı olmak zorundasınız. Arkasından koşmayın. O'ndan kaçmayın da... Ayakkabınızın içine bir peni yapıştırın, dön yapraklı bir yonca bulun ve yıldızlara dilek dileyin... Herhangi bir normal, yöntemli bir strateji kadar, bu da O'nu elde etmenize yarar. Belki daha da fazla... O'nun olduktan sonra bile, hep tahminler yapmasını sağlayın. Aynı zamanda, O'nu her zaman sevdiğinizden emin olmağa da ihtiyacı vardır. Koç'la veya O'nsuz yaşamayı öğrenin.

İşin olumlu yanı, her ne kadar âşık Koç kuracağı ilişkide ilk olmakta ısrar ederse de, aynı şekilde, kavgadan sonra ilk özür dileyen de O olacaktır ve birine ihtiyacınız olduğu zaman yanınıza ilk koşan da gene O olacaktır. Hasta ya da mutsuz olduğunuz zaman hep yanınızda olacak, sizin için parasını rahatça ve isteyerek harcayacaktır (şayet tipik bir Merih'liyse). Görünüşünüz için kompliman yapacak, yeteneklerinizi övecek ve zihninizi canlandıran bir arkadaş olacaktır. Her ne kadar bir hiç yüzünden öfkelenip kafa tutarsa da, o gün öfkesi geçip gönlünüzü almadan güneşin batmasına pek izin vermez. Siz O'nun hayatında en önemli şey olabilirsiniz, ancak bunu sizin de bilmenizi ister; sizden, sevgi ve ilgilendiği yeni bir fikirle heyecanlandığı zaman sizin de ilgilenmenizi bekler. Sizin bütün dünyanız olmayı ister, ancak başka erkeklerin aksine, eğer eşitiyseniz, dünyasını paylaşmanıza izin verecektir.

Koç erkeği hanımının süper-kadınca ve aynı zamanda da erkek-Ayşe olmasını bekler. Sizin tamamiyle bağımsız olmanızı, gene de bir kaç adım arkasında durmaya razı-olmanızı ister. O'nu övmenizi, kendinizi O'na adamanızı, ama asla alçak gönüllü hizmetçi rolünü oyna-mamanızı bekler. Hâlâ benimle beraber misin? Aferin.. Cesur kız. Arkası geliyor. Gururu incindiği zaman size son derece zalimce ve alaycı sözler söyleyebilir. Bunların hiçbirisini inanarak söylemez. Ama O'nu anlamazsanız, bu sözler kalbinizi kırabilir. Sonra da kendisi gibi, hemen olanları affetmenizi ve unutmanızı bekleyecektir. O'nun bütün arkadaşlarından hoşlanmak zorundasınız. Ama kendisi sizin arkadaşlarınızdan sıkılmak hakkını muhafaza eder. Eh, bir erkek istemiştiniz, öyle değil mi? Hiç kuşkusuz Koç eşinde onu buldunuz. Eğer gerçek bir kadınsanız, aşk hikâyenizi bütün şehirde kıskanmayan kalmaz, tıpkı Romeo Juliet gibi (trajik tarafı hariç tabii).

Evlendikten sonra Koç erkeği ya evinin hâkimi olur, ya da onu terkeder. Yalnızken ya da herkesin içinde kendisine dır dır edilmesine tahammül etmez, özellikle parasını nasıl harcadığı konusunda... Parayı O kazanmıştır, değil mi? O'nun parasıdır, değil mi? (Bazen bu mülkiyet zamiri sizin kazandığınız parayı da içine alacak kadar uzanabilir.) Bütçeyi pek iyi idare edemeyebilir - bunu nezaketimden bu kadar kibarca söylüyorum - ama, matematikten hep yüz üzerinden yüz aldınızsa bile, sakın bütçeyi üstünüze almayın. Mâli işleri hakkında asla soru sormayın. Kesenin iplerinin kesinlikle O'nun elinde olması esastır. Eğer tipik bir Koç'sa, parasını cömertçe harcayacak ve ihtiyacınız olan parayı size verecektir. O kendisine timsah derisi cüzdan aldıktan sonra, para kalırsa, siz de kobra derisi bir çanta sahibi olabilirsiniz. (Biraz bencil olabilir, ama asla cimri değildir.)

Koç kendi amiri oluncaya kadar sık sık iş değiştirebilirse de, sizi aç bırakmayacaktır. Dolarların sürekli sel gibi akıp gelmesi için bir yol bulacaktır; tekrar geldikleri hızla çıkıp gitseler bile... Siz en iyisi mavi porselen kumbarada bir kaç kuruş saklayın. Çok ihtiyacı olduğu zaman O'na süpriz yaparsınız. Çünkü kazancım kendisi harcarken hiç eli titremeyecektir (ayın Oğlak ya da Yengeç'te olması gibi gizli bir etki almamışsa veya doğumunda ekonomiyi emreden bir yıldız etkisi yoksa).

Her yeni doğan bebek O'nu rüyalarınızdaki müşfik ve gururlu baba olarak bulacaktır. Sonradan, çocuklarına biraz amirce davranabilir ve meslek seçmelerine karışabilir. Sıcak ve fevkalâde eğlendirici bir baba olacaktır,ama O'na çocukların da kendisi gibi bağımsızlığa ihtiyaç duyduklarını hatırlatmak gerekebilir. Babalık kesinlikle O'nun hoşlanacağı bir roldür. Beyzbol, kadın erkek ilişkileri konusunda konuşmalar, futbol, baba kız yemeğe çıkmalar; bunların hepsi vardır... Yalnız, sakın sizin için küçük Herman ya da Henrietta'nın kendisinden daha önemli olduğunu düşünmesine yol açmayın, yoksa bu rolden aldığı zevk büyük Ölçüde azalabilir.

Evlendikten sonra, istiyorsanız, mesleğinizde çalışmağa devam edin. O'nu gölgede bırakmadığınız sürece, herhalde buna karşı çıkmayacaktır. Hemen hazırlanan akşam yemekleri, ya da dondurulmuş yiyecekleri hoş görmesi, O'nun fikirlerine inanmamanızı affetmekten daha kolaydır. Bu, Önemle anımsanması gereken bir konu..

O'nun bağımsızlığını destekleyin, ama, düşüncesizce atılganlığını nezaketle Önlemeğe çalışın. Lider O olmalı, yoksa O'nun için yaşamın hiçbir değeri kalmaz. O'nun o büyük ve fıkır fıkır kaynayan heyecanını söndürmeğe, ya da olumlu enerjisini olumsuz düşüncelerle azaltmağa çalışırsanız, içine sığmayan hevesi hüzünlü bir şekilde ölebilir, işinde veya evde otoritesini kaybettiği anda, ferahlatıcı iyimserliği küskün bir duyumsuzluğa dönüşebilir ve sonunda tümüyle ilgisiz bir insan olur çıkar. O'nun yapısında boyun eğmek yoktur. O erkekten daha erkektir. Hiçbir zaman O'nun erkekliğini öldürmeyin. Ancak hiçbir zaman kendi kişiliğinizi de kaybetmeyin. O'nu itiştirip durmayı ve O'nun da sizi itiştirmesine izin vermeyin. Koç burcundan bir koca her gece klüp toplantılarına koşan bir eşle yapamaz. Ancak O, bütün gün evde oturup, yatak örtüleri, masa örtüleri işleyen bir eşe de tahammül edemez, ikisinin ortasını bulmak zorundasınız. Bunu başarırsanız, bir gün, altın evlenme yıldönümünde hâlâ duygulanan bir kocayla, herkesin içinde bir tek beyaz saçlı Juliet'in siz olacağınızı düşünün. Eğer bir romantikseniz, bu ne büyük mutluluk!. Ve tabii ki romantiksiniz, yoksa ilk başta bir Koç erkeği ile ilişki kurar mıydınız?

Site içi arama   
 
 

Linkler, sitenin sadece bir bölümüdür

Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumlari sitesi. H © Copyright 2001 - 2011 Tüm Haklari Saklidir.

Sectik.com|kommik.com| nokiafunclup.com | saglikicinyaz.com

 

 
   
 

 

1